Prezydent: Sondaż jest przy urnach, gdy obywatele wrzucają swoje głosy do urn
– Dla mnie rzeczywistym sondażem są wybory, wtedy widać prawdziwe poparcie obywateli; nie wierzę w żadne badania, które są prowadzone - powiedział w Polsat News prezydent Andrzej Duda.
– Podchodzę więc z olbrzymim dystansem do wszelkich sondaży; uważam, że jest to bardzo często gra sondażowa, manipulowania wyborcami. Ja nie wierzę w żadne badania, które są prowadzone - ocenił Andrzej Duda.
– Dla mnie sondażem są wybory. Sondaż jest przy urnach, gdy obywatele wrzucają swoje głosy do urn i wtedy jest rzeczywisty sondaż i wtedy widać prawdziwe poparcie. A ja mam prostą zasadę: robię swoje. Ja mam ten luksus, że jeżdżąc dziś po całej Polsce i spotykając się z moimi rodakami, tak jak robiłem to przez pięć lat, mogę spokojnie spojrzeć im w oczy - kontynuował prezydent.
–
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Forum Klubów Gazety Polskiej Województwa Lubuskiego z udziałem Tomasza Sakiewicza
Koniec Nowej Nadziei? Decyzja sądu uderza w ugrupowanie Mentzena
Zełenski ma dziś rozmawiać z JD Vancem o propozycji pokojowej USA w celu zakończenia wojny