Prezydent Andrzej Duda spotka się z pracownikami i pracodawcami
Prezydent Andrzej Duda spotka się z uczestnikami ogólnopolskich pielgrzymek pracowników i pracodawców do sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu.
Od 1 maja 1993 roku do sanktuarium organizowana jest Ogólnopolska Pielgrzymka Robotników. Od 1 maja 2007 roku w pielgrzymowanie tego dnia włącza się Duszpasterstwo Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT. Mszy świętej przewodniczyć będzie biskup kaliski Edward Janiak.
Ogólnopolskie pielgrzymki pracowników i pracodawców do sanktuarium Świętego Józefa w Kaliszu. pic.twitter.com/pI109Akhdk
— KancelariaPrezydenta (@prezydentpl) 1 maja 2016
Prezydent RP Andrzej Duda bierze udział w Mszy Św. w Sanktuarium św. Józefa. pic.twitter.com/rnUuKFH1SF
— KancelariaPrezydenta (@prezydentpl) 1 maja 2016
Najnowsze
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Wiadomo, gdzie zagra Lewandowski! Polak podjął decyzję
Mel Brooks kończy 100 lat. Legendarny twórca komedii wciąż nie zwalnia tempa