Premier: Wierzymy, że tylko praca na rzecz rodzin pozwoli nam przezwyciężyć wyzwania demograficzne
Premier Mateusz Morawiecki powołał we wtorek Barbarę Sochę na pełnomocnika rządu do spraw polityki demograficznej.
– Wierzymy, że tylko praca na rzecz rodzin pozwoli nam przezwyciężyć wyzwania demograficzne; powołanie pełnomocnika ds. demografii to kolejny krok w kierunku lepszej przyszłości polskich rodzin - podkreślił w środę premier Mateusz Morawiecki .
– Zapewniliśmy polskim rodzinom godne warunki życia, ale to dopiero początek naszej pracy. Dziś musimy zapewnić polskim rodzinom bezpieczną drogę ku przyszłości. Powołanie pełnomocnika ds. demografii to kolejny krok w kierunku lepszej przyszłości dla polskich rodzin - mówił premier.
– Wierzymy, że tylko praca na rzecz rodzin pozwoli nam przezwyciężyć wyzwania demograficzne, z jakimi mierzą się dziś wszystkie nowoczesne społeczeństwa. Oddajemy sprawy polskich rodzin w najlepsze ręce. W tej kwestii potrzebowaliśmy nie tylko najwyższych kompetencji, ale też niezwykłej wrażliwości. Nie mam wątpliwości, że to właśnie kobieta podoła temu zadaniu, zwłaszcza osoba tej klasy co pani Barbara Socha - zaznaczył.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
83. rocznica powołania Rady Pomocy Żydom „Żegota”. Wyjątkowa organizacja uratowała tysiące osób przed zagładą
Prokuratura odmawia śledztwa ws. ingerencji w wybory. Tego samego dnia spotkanie Żurka z aktywistami!
Najnowsze
MŚ w piłce ręcznej: Polki pokonały reprezentację Argentyny
Kaczyński w ostrych słowach o działaniach Żurka. "Mamy do czynienia z niezwykle brutalnym zamachem na polską demokrację"
Maduro gotów opuścić Wenezuelę. Warunkiem ma być pełna amnestia dla jego rodziny
Kryzys w NFZ narasta. Minister zdrowia alarmuje o „ścianie” w finansach
Ponura Barbórka. Rząd dobija polskie górnictwo! Górnicy mówią wprost: mają to na sumieniu
83. rocznica powołania Rady Pomocy Żydom „Żegota”. Wyjątkowa organizacja uratowała tysiące osób przed zagładą