Premier Morawiecki w Poznaniu. Odwiedził skwer Kaczyńskich

W Poznaniu odwiedziłem pomnik Armii Poznań na skwerze Marii i Lecha Kaczyńskich. To miejsce, w którym krzyżują się różne losy, ale złączone jednym celem - marzeniem o silnej i suwerennej Polsce - napisał w środę na FB premier Mateusz Morawiecki.
„Odwiedzając nasze rodzinne groby pamiętajmy również o tych, dzięki którym możemy być dumni z naszego wspólnego domu - Polski” - przypomniał w swoim wpisie Morawiecki.
W Poznaniu odwiedziłem pomnik Armii Poznań na skwerze Marii i Lecha Kaczyńskich. To miejsce, w którym krzyżują się różne losy, ale złączone jednym celem - marzeniem o silnej i suwerennej Polsce. Pamiętajmy o tych, dzięki którym możemy być dumni z naszego wspólnego domu - Polski???????? pic.twitter.com/EURTrqBK1E
— Mateusz Morawiecki (@MorawieckiM) October 27, 2021
PAP
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości

Błaszczak podczas Kongres Armia 2025: Okres rządów PiS to pozytywna rewolucja w rozwoju Wojska Polskiego
Powolny koniec projektu Polski 2050. Hołownia nie będzie walczył o stanowisko przewodniczącego partii
Słowacja odrzuca lewackie ideologie. Do konstytucji trafiają zapisy o dwóch płciach, zakaz homoadopcji i surogacji
Najnowsze

Błaszczak podczas Kongres Armia 2025: Okres rządów PiS to pozytywna rewolucja w rozwoju Wojska Polskiego

Powolny koniec projektu Polski 2050. Hołownia nie będzie walczył o stanowisko przewodniczącego partii

Cenckiewicz: Żołnierz między wrogiem a prokuraturą. To skandal!

Rozmowy ekspertów o bezpieczeństwie Polski i Europy. W Stalowej Woli wystartował Kongres Armia 2025
