Premier Morawiecki: biało-czerwoni pokazali, jak wejść dobrze w Nowy Rok
– Niesamowity biało-czerwony zespół pokazał nam wszystkim jak wejść dobrze w Nowy Rok – napisał na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.
Szef polskiego rządu, tak jak my wszyscy, cieszy się ze znakomitego występu polskich skoczków na półmetku Turnieju Czterech Skoczni.
– Kilka dni temu nie było nawet pewne, czy wystartują. Dziś, na półmetku Turnieju Czterech Skoczni Vierschanzentournee, trzech Polaków zaliczyło co najmniej jedno podium! To był prawdziwy koncert naszych skoczków w Garmisch-Partenkirchen! Genialny Dawid Kubacki! - napisał Morawiecki.
– Wspaniali Piotr Żyła- Official i Kamil Stoch! Brawo! Niesamowity biało-czerwony zespół pokazał nam wszystkim jak wejść dobrze w Nowy Rok. Bardzo za to dziękujemy i trzymamy kciuki za Wasze dalsze sukcesy! - podkreślił polityk.
Najnowsze
Sondaż po aferze w Szpitalu Południowym. Większość krytycznie ocenia reakcję rządu
Watykan ostrzegał, nie posłuchali go. Ogłoszono ekskomunikę po konsekracjach biskupich lefebrystów
61 posiedzenie Sejmu RP dzień drugi [TRANSMISJA]
Grodecki o głównym problemie rządu. Chodzi o prokuraturę
Cenckiewicz: powinna powstać komisja śledcza ws. afery szpitalnej. „To sprawa o bardzo dużym ciężarze politycznym”
Rekompensata za przewlekłość postępowania. W tle sprawy prokurator Ela Wrzosek