Poznań: zniszczono baner wiszący przed wejściem do kościoła
Przy wejściu na teren kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana w Poznaniu zniszczono baner zachęcający do odwiedzenia świątyni.
Na banerze hasło "Wejdź na Adorację" zostało zniszczone. Zamiast tego pojawiło się "Wejdź na Aborcję". Na murze obu stron została namalowana czarna błyskawica. Ksiądz z ministrantami wyszli z kościoła i usunęli zniszczony baner. Sprawca zniszczeń jest nieznany.
epoznan.pl
Komentarze
Najnowsze
Ważne: jest śledztwo w sprawie nieprawidłowości w prosektorium Szpitala Południowego
Burza po wpisie Tuska ws. Emila Jędrzejewskiego. Internauci nie zostawili na premierze suchej nitki
Lekarz-sygnalista milczał podczas przesłuchania