Poznań: zniszczono baner wiszący przed wejściem do kościoła
Przy wejściu na teren kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana w Poznaniu zniszczono baner zachęcający do odwiedzenia świątyni.
Na banerze hasło "Wejdź na Adorację" zostało zniszczone. Zamiast tego pojawiło się "Wejdź na Aborcję". Na murze obu stron została namalowana czarna błyskawica. Ksiądz z ministrantami wyszli z kościoła i usunęli zniszczony baner. Sprawca zniszczeń jest nieznany.
epoznan.pl
Komentarze
Najnowsze
Cenzura podczas sesji Rady Warszawy. Posłowi Glińskiemu wyłączono mikrofon
Nożownik zaatakował w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. Wśród rannych personel medyczny
Statek towarowy trafiony w cieśninie Ormuz pociskiem nieznanego pochodzenia