Poznań: zniszczono baner wiszący przed wejściem do kościoła
Przy wejściu na teren kościoła pw. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana w Poznaniu zniszczono baner zachęcający do odwiedzenia świątyni.
Na banerze hasło "Wejdź na Adorację" zostało zniszczone. Zamiast tego pojawiło się "Wejdź na Aborcję". Na murze obu stron została namalowana czarna błyskawica. Ksiądz z ministrantami wyszli z kościoła i usunęli zniszczony baner. Sprawca zniszczeń jest nieznany.
epoznan.pl
Komentarze
Najnowsze
Afera w Szpitalu Południowym. Polacy chcą dymisji minister zdrowia
MŚ 2026 - hat-trick Dembele, sensacyjny awans Republiki Zielonego Przylądka (synteza)
Sikorski mówi o upokorzeniu Zełenskiego. Ostra reakcja internautów. "Kolejne antypolskie wystąpienie"