Poznań: ewakuowano szpital im. F. Raszei
Ewakuowano szpital miejski im. F. Raszei w Poznaniu. Jak się dowiedzieliśmy powodem ewakuacji ma być mail, w którym ktoś poinformował o rzekonym podłożeniu bomby w szpitalu.
Źródło: Republika,
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco!
Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Komentarze