Pożar galerii handlowej w Warszawie! Czarny dym nad Białołęką

Trwa akcja gaszenia pożaru nowo budowanej galerii handlowej na warszawskiej Białołęce. Na miejscu działa osiem zastępów straży pożarnej. Z budynku ewakuowano około 100 pracowników. Informację i zdjęcia z miejsca zdarzenia otrzymał portal TVP Info.
Pożar wybuchł około godziny dziesiątej. Jak relacjonowali mieszkańcy pobliskich bloków, nad budowaną Galerią Północną przy ulicy Światowida unosiły się kłęby czarnego dymu. Na miejsce skierowano osiem zastępów straży pożarnej. Ogień objął pokryty papą dach budynku; spaliło się około dwudziestu metrów kwadratowych powierzchni. Nie ma ryzyka zawalenia się konstrukcji.
TVP Info informuje, że nikt nie ucierpiał na skutek pożaru, ale konieczna była ewakuacja około stu pracowników znajdujących się na terenie budynku.
Przyczyny pożaru ustali policja.
Warszawa,galeria północna #teraz pic.twitter.com/L8YJoNa4gB
— Macko ن (@cwierkajacybyk) 1 maja 2017
Polecamy Debata Republiki
Wiadomości
Najnowsze

Prawosławny hierarcha krytycznie o świecie: triumf hedonizmu i zysku

Jarosław Kaczyński na Wielkanoc: nad Polską dzisiaj ciemne chmury. Mamy trudny czas i życzę Państwu, by ten czas się skończył

Chiny podbijają Afrykę. Mocno zaznaczają swoją obecność w portach
