Poważny wypadek z udziałem trzech aut

Na miejsce wysłano cztery zespoły ratownictwa medycznego. Łącznie poszkodowanych było pięć osób.
Ratownicy w akcji
Jak informuje Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego „Meditrans” w Warszawie, wypadek miał miejsce na prostym odcinku ul. Wójcickiego 12. Na miejscu działały cztery zespoły ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. „Ratownicy prowadzą czynności ratunkowe, a trzy osoby zostaną przetransportowane do szpitala” – czytamy w komunikacie. Jedna z osób poszkodowanych jest w stanie ciężkim, a kolejna pacjentka doznała złamania uda.
Ulica Wójcickiego zablokowana
W związku z wypadkiem ruch na ul. Wójcickiego został całkowicie wstrzymany. „Apelujemy o szczególną ostrożność” – podkreśla „Meditrans”. Policja bada okoliczności zdarzenia, które miało miejsce na prostym odcinku drogi, co dodatkowo nasuwa pytania o przyczynę wypadku.
Źródło: Republika, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego "Meditrans" w Warszawie
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

Nie zgadniesz, co można zrobić z fiołków – ten cukier to prawdziwa perełka!

Tusk obniżył poziom cyberochrony w Polsce. Stanisław Żaryn ostrzega przed Rosją i Białorusią i pisze o "rządowym sabotażu"

Dziwny Tusk mądry Nitras Stanowski walczy z klimatem. Mazurek o Rafale Odlot Szczerby
