Pośrednik okradł młodą parę z 40 tys. zł na zakup mieszkania

Pośrednik w zakupie mieszkania zniknął z 40 tysiącami zaliczki. Cała sprawa trafiła do komornika. Nie można jednak nigdzie znaleźć przedsiębiorcy bo podał, że jego siedziba firmy mieści się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Do transakcji zakupu mieszkania nigdy nie doszło. Gdy para próbowała zażądać zwrotu pieniędzy to pośrednik zniknął. Nie odbierał telefonów ani nie było go pod adresem wskazanym w umowie.
Ofiary przestępstwa wniosły sprawę do sądu i uzyskali nakaz zwrotu pieniędzy.
Nieuczciwy pośrednik pozbył się wszystkiego co posiadał. W dniu decyzji sądu był jeszcze właścicielem dwóch nieruchomości. Szybko się ich pozbył i obecnie nie ma żadnego majątku.
Oszukana para zdecydowała się złożyć doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
Prokuratura w Bytomiu uznała jednak, że jest zbyt mało dowodów na to, że działanie mężczyzny było niezgodne z prawem.
Pokrzywdzeni zapowiadają dalszą walkę.
Polecamy Poranek Radia Republika
Wiadomości
Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]
Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
Ile gwiazdy biorą za wesele? Nawet 50 tysięcy za jeden wieczór! Wiśniewski, Zenek i Narożna w cenniku ślubnych marzeń
Najnowsze

Tusk jak zwykle się wściekł, a potem wygłosił orędzie. Pełne gróźb i typowych dla niego niedomówień [KOMENTARZE]

Kanthak o koalicji Tuska: jest bankrutem, syndykiem masy upadłościowej

Nawrocki podziękował Trzaskowskiemu. "Może być Pan pewien, że zawsze po pierwsze Polska, po pierwsze Polacy!"
