Posłowie zagłosowali za zatrzymaniem posła Ziobro i za doprowadzeniem go siłowo przed komisję
Posłowie zagłosowali za tym, by zatrzymać i doprowadzić siłą posła Zbigniewa Ziobry na przesłuchanie przed nielegalną komisję ds. Pegasusa. Za było 241, przeciw 204. Nikt się nie wstrzymał.
Za wnioskiem o wyrażenie przez Sejm zgody na zatrzymanie i przymusowe doprowadzenie Ziobry byli wszyscy uczestniczący w głosowaniu posłowie KO, Polski2050-TD, PSL-TD, Lewicy i Razem. Przeciw byli wszyscy głosujący posłowie PiS, Konfederacji i Republikanów.
Źródło: Republika
Komentarze
Polecamy Po 10 Adrian Klarenbach
Wiadomości
Tomasz Sakiewicz komentuje proces przeciwko Tomaszowi Duklanowskiemu ws. kopert Grodzkiego: "Rozpada się wymiar sprawiedliwości"
UJAWNIAMY. Kolejna afera w policji. Naczelnik składał propozycje seksualne podwładnym. Przeniesiono go na inny komisariat
Najnowsze
Tomasz Sakiewicz komentuje proces przeciwko Tomaszowi Duklanowskiemu ws. kopert Grodzkiego: "Rozpada się wymiar sprawiedliwości"
Szef węgierskiego MSZ o azylu dla Ziobry: demokracja i praworządność w Polsce są w kryzysie
Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili to po roku od ślubu. „Może jesteśmy psychiczni?”