Posłanka alarmuje: dodatkowe osoby dopisywane do list wyborców

W mediach społecznościowych pojawił się niepokojący wpis posłanki na Sejm RP Agnieszki Wojciechowskiej van Heukelom, wskazujący na masowe dopisywanie osób do list wyborców w jednym z lokali na terenie Łodzi.
Niepokojące informacje
Jak poinformowała w niedzielny poranek posłanka Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, w jednej z komisji wyborczych na 967 uprawnionych do głosowania wyborców dopisano aż 125 osób. Według jej relacji, podobna sytuacja może mieć miejsce również w innych komisjach.
W swoim wpisie zaznaczyła, że może dochodzić do prób wielokrotnego głosowania. Wskazała również na konieczność zainteresowania się sprawą przez media i odpowiednie instytucje.
Ze względu na obowiązującą ciszę wyborczą redakcja nie komentuje treści wpisu ani nie ocenia sytuacji. Podajemy jedynie fakt opublikowania informacji przez osobę publiczną.
Czekamy na reakcję stosownych instytucji.
Źródło: Republika, x.com
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Komisja Zbigniew Ziobro
Wiadomości
Premier Wielkiej Brytanii po zamachu na synagogę w Manchesterze mówi o "codziennym zagrożeniu nienawiścią na tle antysemickim"
Tysiące demonstrujących nad Sekwaną. Francuzi nie chcą cięć budżetowych proponowanych przez nowy rząd
Die Welt: Odszkodowania dla żyjących polskich ofiar II wojny światowej powinny być wypłacane natychmiast
Najnowsze

Dlaczego PO chce zlikwidować CBA? Ostry spór w Republice o walkę z korupcją

Tysiące demonstrujących nad Sekwaną. Francuzi nie chcą cięć budżetowych proponowanych przez nowy rząd

Die Welt: Odszkodowania dla żyjących polskich ofiar II wojny światowej powinny być wypłacane natychmiast
