Posłanka PO nie dała dobrego przykładu. Przekroczyła prędkość o 50 km/h!
Jechała z prędkością 122 km/h a w tym miejscu, obowiązywało ograniczenie do 70. Po zatrzymaniu samochodu przez funkcjonariuszy z podlaskiej policji, okazało się, że prędkość przekroczyła posłanka PO Bożena Kamińska.
Jak poinformował poranny.pl, Tomasz Krupa z zespołu prasowego podlaskiej policji miał przekazać informację, że Pani poseł Bożena Kamińska nie miała przy sobie ani legitymacji poselskiej, ani prawa jazdy. Przeprowadzono kontrole trzeźwości. Posłanka była trzeźwa.
Poranny.pl rozmawiał z Kamińską. Posłanka powiedziała, że mandat zapłaci i przyjmie punkty karne. „Zdarza mi się przekroczyć prędkość i wtedy zawsze płacę mandaty”- powiedziała posłanka.
W rozmowie z portalem dodała, że nie jest prawdą, iż nie posiadała przy sobie prawa jazdy. Podczas kontroli miała nie mieć przy sobie jedynie legitymacji poselskiej.
Za przekroczenie prędkości poza terenem zabudowanym o 50 km/h grozi 400-500 zł mandatu i 10 punktów karnych. Kierowca, który nie ma przy sobie prawa jazdy, musi się liczyć z dodatkową karą.
.@podlaskaPolicja #policja zatrzymała posłankę @Platforma_org @PodlaskiePO @bozenakaminska za przekroczenie prędkości. Posłanka nie miała przy sobie prawa jazdy i jechała 122 km/h w miejscu, gdzie można 70 km/hhttps://t.co/SdB3aebAEC
— Radio Białystok (@radiobialystok) 26 listopada 2017
Wiadomości
Wielkie koncerny pod lupą. Minister ds. sił lądowych Stanów Zjednoczonych ujawnia kulisy drogich zakupów zbrojeniowych
Wstrząsające słowa Kołakowskiej o jej związku. „Przez lata utrzymywał mnie na smyczy”. Karolak odpowiedział jednym słowem.
Najnowsze
Śliwka o Czarzastym na fotelu Marszałka Sejmu: To jest dla mnie scenariusz niezbyt przyjemny
Józef Piłsudski Pierwszym Marszałkiem Polski. 105 lat od historycznej uroczystości
Wielkie koncerny pod lupą. Minister ds. sił lądowych Stanów Zjednoczonych ujawnia kulisy drogich zakupów zbrojeniowych