Ponad 40 tys. kurczaków zginęło w pożarze. Nie ma osób poszkodowanych

40 tys. kurczaków zginęło w pożarze, do którego doszło w poniedziałek rano w Perzynach w pow. nowotomyskim (Wielkopolskie).
Oficer dyżurny PSP w Nowym Tomyślu powiedział w poniedziałek, że informację o pożarze strażacy otrzymali ok. godz. 9. Ogień ogarnął budynek o wymiarach 90 m na 12 m, w którym trzymane były kurczaki.
Wskutek pożaru padły wszystkie ptaki, nie ma osób poszkodowanych. Trwa dogaszanie obiektu, oficer dyżurny PSP dodał, że ogień naruszył konstrukcję budynku.
Do akcji gaśniczej wyjechało 11 zastępów straży pożarnej.
PAP
Komentarze
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości

Szczucki: koalicja Tuska jest przerażona,ich projekt oddania władzy Tuskowi nie może być realizowany
Ogólnokrajowa konferencja „Forum Pracownika i Pracodawcy” już za nami. Przed nami czas na poznanie jej dorobku
Morawiecki: rząd nie kontroluje polskich granic, codziennie okłamują Polaków, musimy to zatrzymać [WIDEO]
Kluby "Gazety Polskiej" pod budynkiem Sądu Najwyższego. Bąkiewicz: apeluję do Was, przybądźcie na protest [WIDEO]
Nawrocki z pierwszą wizytą prezydencką uda się do USA? Szefernaker: to nasze kampanijne zobowiązanie
Najnowsze

Szczucki: koalicja Tuska jest przerażona,ich projekt oddania władzy Tuskowi nie może być realizowany

Morawiecki: rząd nie kontroluje polskich granic, codziennie okłamują Polaków, musimy to zatrzymać [WIDEO]

Kluby "GP" pod budynkiem SN. Sakiewicz: jesteśmy krajem, w którym gwałci się wolność słowa

Patrioci bronią Sądu Najwyższego. Dochodzi do prowokacji, policja znów zawodzi [TRANSMISJA]
