Polska stawia na Amerykę. Wojsko. Medycyna. Atom. „Dzisiaj” [wideo]
Rząd Mateusza Morawieckiego przypieczętował wolę współpracy na polu budowy pierwszej elektrowni atomowej w naszym kraju z Amerykanami. - Po ostatnich owocnych rozmowach z wiceprezydent USA Kamalą Harris i sekretarz energii Jennifer Granholm potwierdzamy realizację projektu jądrowego w sprawdzonej i bezpiecznej technologii WECNuclear, poinformował premier. Wcześniej Prezes Rady Ministrów i jego ministrowie podpisali szereg umów na dostawy nowoczesnego uzbrojenia dla armii. Na zupełnie inny poziom niż za poprzednich rządów weszły też m.in. rozmowy dot. polityki prozdrowotnej.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
Dlaczego syn Fabijańskiego nie został ochrzczony? Aktor zabrał głos: „Nic na siłę”
Nadchodzą ekstremalne upały. „Solidarność” wstawia się za pracownikami handlu
Już blisko 600 osób nie żyje po trzęsieniu ziemi w Wenezueli [DRAMATYCZNE NAGRANIA]