„Polska na dzień dobry". Gosek: Trzeba podejmować wszelkie kroki, aby przeciwdziałać pandemii
Gośćmi Ilony Januszewskiej byli Jarosław Urbaniak oraz Mariusz Gosek.
#PotrójneEspresso | @MariuszGosek: Trzeba podejmować wszelkie możliwe kroki, żeby przeciwdziałać pandemii koronawirusa. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
#PotrójneEspresso | @MariuszGosek: Tylko szczepienia są w stanie uchronić nas przed wzrostem pandemii koronawirusa. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
#PotrójneEspresso | @_UrbaniakJ: W tej chwili mamy do czynienia z epidemia, która jest śmiertelna. #włączprawdę #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? #włączprawdę (@RepublikaTV) January 13, 2022
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Leśkiewicz punktuje Zełenskiego ws. rzekomej próby porozumienia z Nawrockim: „Gra na czas”
Poważny wypadek w Poznaniu. Autobus zderzył się z tramwajem
Kilkadziesiąt osób do przesłuchania. Rusza szerokie śledztwo ws. Szpitala Południowego