Polska może być 6. siłą atomową w Europie. Karty leżą na stole. „Dzisiaj”
Trwają spekulacje czy Warszawa może się stać posiadaczem wynajętego od USA w ramach NATO sprzętu atomowego mogącego skutecznie odstraszać potencjalnego przeciwnika. O sprawie po raz pierwszy poinformowała "Gazeta Polska" w minioną środę. Redaktor naczelny rozmawiał o tym z prezydentem RP Andrzejem Dudą, który zapewnił, że wstępne rozmowy już się odbyły. Temat okazał się tak nośny, że obiegł praktycznie cały świat. Więcej w głównym wydaniu informacji.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
SPRAWDŹ TO!
„Tam giną ludzie”. Wydanie specjalne TV Republika po relacji sygnalisty
Wildstein o aferze szpitalnej: To nie jest afera, to jest metoda
Prognoza pogody na najbliższe dwa dni. Będzie bardzo gorąco!
SPRAWDŹ TO!