"Polityczne Podsumowanie Tygodnia": Polska walczy z pandemią
Redaktor Adrian Stankowski dokonał "Politycznego Podsumowania Tygodnia" wraz z posłem Porozumienia Jackiem Żalkiem, posłanką Hanną Gill-Piątek (Polska 2050) oraz posłem Pawłem Szramką (Koalicja Polska PSL-Kukiz\'15).
#PolitycznePodsumowanieTygodnia | @JacekZalek: Uważam, że osoby publiczne które nawołują do zabijania dzieci nienarodzonych w związku z tym że porządek konstytucyjny w Polsce mówi o ochronie życia same stawiają się w marginesie życia publicznego.#włączprawdę z #TVRepublika
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) November 21, 2020
#PolitycznePodsumowanietygodnia | @HannaGillPiatek: To co usłyszeliśmy ostatnio w Sejmie było bulwersujące. Mechanizm praworządności jest skonstruowany w ten sposób, że wymaga od członków UE nie tylko skarbonki od której się bierze pieniądze, ale także przestrzegania wartości.
— Telewizja Republika ???????? (@RepublikaTV) November 21, 2020
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
W amoku po wyroku czyli Nowacka obraża TK za postanowienie ws. religii: "grupa przebierańców i uzurpatorów"
Jeśli nie chcesz posyłać swojego dziecka na „edukację zdrowotną” Nowackiej - pobierz i wypełnij oświadczenie
Najnowsze

Mroczek przebił Tuska: to patrioci są zagrożeniem, nie migranci

Grzegorz Braun został przesłuchany w prokuraturze. "Nie przyznał się do stawianych zarzutów"

Klich i Schnepf nie zostaną ambasadorami – deklaruje Karol Nawrocki
