Policjant pomógł 13-miesięcznemu dziecku. Maleństwo zakrztusiło się jedzeniem
– Policjant udzielił pierwszej pomocy 13-miesięcznemu dziecku, które zakrztusiło się jedzeniem – poinformowała zamojska policja. Zdrowiu dziewczynki nie zagraża niebezpieczeństwo.
– Do radiowozu podjechał samochód osobowy. Z samochodu wybiegła kobieta z krzykiem, że jej dziecko przestało oddychać. Sierżant sztabowy Robert Modzelewski podbiegł do tego samochodu, z rąk ojca wziął dziewczynkę, przewiesił sobie przez ramię i oklepując plecki spowodował, że dziecko z powrotem zaczęło oddychać – powiedziała oficer prasowa KMP w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska-Bubiło.
Po odzyskaniu oddechu przez dziewczynkę policjanci okryli ją kurtką. Karetką przewieziono ją do szpitala. Z ustaleń policji wynika, że dziecko jest zdrowe.
Pierwsza pomoc: zadławienie (zakrztuszenie) - film edukacyjny https://t.co/3M80b9Nf9W via @YouTube
— Marek Radtke (@RadtkeMarek) August 10, 2020
Polecamy Sejm. Wybór Marszałka
Wiadomości
Najnowsze
Bili, więzili i zmuszali do niewolniczej pracy imigrantów!
Ciecióra ostro o rządzie Tuska: "To pokazuje skalę braku mądrości"
Skandal na uniwersytecie w Brazylii. Studentka trafiła do aresztu po sprzeciwie wobec "osoby niebinarnej" w damskiej toalecie