Policjanci rozbili gang samochodowy. Skradziono ok. 400 samochodów
Policjanci z Katowic rozbili gang samochodowy, który ukradło około 400 samochodów. Zarzuty działania w gangu usłyszało 13 osób.
Na ślad złodziei udało się natrafić przez próbę kradzieży pieniędzy z bankomatu, do której doszło półtora roku temu w Sosnowcu. Złodzieje wykorzystali samochód, który wcześniej został skradziony. Sprawcy zostali zatrzymani i powiązani z innymi kradzieżami samochodów.
W ręce policji wpadły m.in. elektroniczne urządzenia, które wykorzystywano do kradzieży pojazdów.
Gang działał 7 lat. Zatrzymani to mieszkańcy województwa śląskiego i kujawsko-pomorskiego, którzy będą też odpowiadać za paserstwo. Grozi im do 15 lat więzienia.
Najnowsze
Bogucki ostro do Giertycha: ma pan galopujące rojenia
Ks. Koprianiuk: blisko 120 tys. młodych weźmie udział w wydarzeniach ewangelizacyjnych
Warchoł: jeśli wszystko było w porządku, to dlaczego Kacprzyk zwrócił już pół miliona złotych?
SPRAWDŹ TO!