Znaleziono samochód na niemieckich tablicach, a w nim...

Na jednej z ulic Płocka, policjanci ujawnili samochód marki Renault na niemieckich numerach rejestracyjnych. Co było w środku?
Co tam znaleziono?
W akcji w której brali udział policjanci Centralnego Biura Śledczego Policji, przy wsparciu funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie.
- Podczas szczegółowej kontroli bagażnika funkcjonariusze odkryli kilkanaście starannie zapakowanych paczek, ukrytych pod czarną folią. W paczkach znajdował się biały proszek. Wstępne badania narkotestem wskazują, że zabezpieczony biały proszek to amfetamina
- przekazał rzecznik Centralnego Biura Śledczego Policji podkom. Krzysztof Wrześniowski.
Wartość towaru zwala z nóg...
Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 40 kg amfetaminy o czarnorynkowej wartości około 20 milionów złotych.
- Obecnie trwają intensywne działania mające na celu ustalenie i zatrzymanie osób odpowiedzialnych za przemyt narkotyków na teren Polski
- zaznaczył podkom. Wrześniowski.
Źródło: Republika, x.com, PAP
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"
Katarzyna Cichopek w białej sukni ogłasza: „My już po”! Internauci nie mają wątpliwości – „To był ślub w Grecji!”
Wielowieyska krytykuje skrajne upolitycznienie TVP w likwidacji: żądano wyemitowania wywiadu z Murańskim
Najnowsze

Kinga Rusin łowi piranie w Amazonii i… wbija szpilę innym kobietom! "Bywają jak drapieżniki – atakują w grupie"

Katarzyna Cichopek w białej sukni ogłasza: „My już po”! Internauci nie mają wątpliwości – „To był ślub w Grecji!”

Prezydent USA reaguje na prowokacje Rosjan. Trump nakazał rozmieścić dwa atomowe okręty podwodne
