Przejdź do treści
09:38 Kujawsko-pomorskie: Pociąg uderzył w samochód, który spadł z wiaduktu. Służby naprawiają trakcję
08:26 Rosja: Generał odpowiedzialny za szkolenie armii zabity w wybuchu w Moskwie
07:42 W. Brytania: Tysiące ludzi w Stonehenge świętowały przesilenie zimowe
07:42 Sondaż dla WP: co czwarty ankietowany chce wyjścia Polski z UE, 65,7 proc. przeciwników Polexitu
06:00 Polska: W poniedziałek sprawa aresztowa Zbigniewa Ziobry. Ekipa Żurka chce zamknąć byłego ministra sprawiedliwości
Republika Republika zaprasza widzów na specjalny koncert kolęd z Kozłówki, z udziałem Prezydenta RP Karola Nawrockiego oraz Pierwszej Damy Marty Nawrockiej, Wigilia, godz. 20.00
Republika Dzieci w Libanie śpiewają najpiękniejsze polskie kolędy. Na koncert zapraszamy do Republiki w Boże Narodzenie o godzinie 20:00
Wydarzenie Telewizja Republika, województwo lubelskie i miasto Chełm zapraszają na "Wystrzałowego Sylwestra z Republiką". Wśród gwiazd m.in. Fun Factory, Kombi Łosowski, Bayer Full, Defis, Corona i Weekend. Zapraszamy 31 grudnia do Chełma i przed telewizory!
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!
NBP Nowa publikacja NBP: „Polski złoty i niezależność Narodowego Banku Polskiego jako fundamenty rozwoju gospodarczego" – książka prof. Adama Glapińskiego, Prezesa NBP. Wersja elektroniczna dostępna bezpłatnie na nbp.pl
NBP Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: Przyjęcie euro katastrofalnie spowolni rozwój gospodarczy Polski

Policja informuje o kolejnych znalezionych ciałach - ofiarach powodzi!

Źródło: Republika

Na terenie powiatu kłodzkiego oraz na terenie powiatu nyskiego podczas sprzątania okolicy po powodzi ujawniono dwa ciała - przekazała w czwartek wieczorem Policja w serwisie X. "Okoliczności śmierci wskazują, że może to być 8. i 9. ofiara"; ich śmierć nastąpiła na terenach dotkniętych powodzią - dodano w informacji.

W komunikacie przekazano, że obecnie na miejscu czynności wykonuje opolska i dolnośląska policja. Odbywają się one pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kłodzku i Prokuratury Rejonowej w Prudniku. 

"Trwają czynności identyfikacyjne" 

- zaznaczono.

Rzeczniczka komendy powiatowej policji w Nysie mł. asp. Janina Kędzierska podała PAP, że zwłoki jednej z tych ofiar o nieustalonej płci znaleziono dzisiaj podczas uprzątania terenów popowodziowych w okolicach Bodzanowa w gminie Głuchołazy (powiat nyski). Obecnie trwa identyfikacja, planowana jest sekcja zwłok.

Starsza aspirant Aleksandra Pieprzycka z biura prasowego dolnośląskiej policji powiedziała PAP, że na terenie powiatu kłodzkiego znalezione ciało kobiety. „Trwa ustalanie jej tożsamości, sprawę nadzoruje kłodzka prokuratura” – powiedziała PAP policjantka. Kilka dni temu zgłoszono na policję zaginięcie 77-letniej kobiety ze Stronia Śląskiego.

Źródło: PAP

Wiadomości

Rosyjski generał zginął w zamachu w Moskwie. Komitet Śledczy oskarża Ukrainę

Semeniuk-Patkowska w kilku zdaniach do Jacka Kurskiego

Jaki o niebywałym skandalu w Ostrowie Tumskim. Kolejne uderzenie w podstawy polskiego państwa

SPRAWDŹ TO!

Żurek się doigrał? Ziobro: składam zawiadomienie!

Kubicki: Trump miał rację co do Europy

Tryb "ostrodyżurowy". Dramatyczna sytuacja szpitala w Zielonej Górze

Po Polsce Rumunia. Prounijna frakcja bierze się za sądownictwo

SPRAWDŹ TO!

Tragedia pod Świeciem! Auto spadło na tory - uderzył w nie pociąg [SZCZEGÓŁY]

Rolnicy wchodzą do polityki? Polska wieś vs Bruksela. Kto wygra spór o Mercosur?

Rodzina próbowała przewieźć samolotem zmarłą kobietę jako żywą

Singapur wprowadza do 24 uderzeń chłosty za oszustwa

Makabryczne szczegóły z akt Epsteina

Trump otwiera kolejny front walki o bezpieczeństwo

Elon Musk pierwszym człowiekiem w historii. Decyzja sądu

Senator USA: Jeśli... postawiłbym wszystko na jedną kartę

Najnowsze

Rosyjski generał zginął w zamachu w Moskwie. Komitet Śledczy oskarża Ukrainę

Adrian Kubicki

Kubicki: Trump miał rację co do Europy

Tryb "ostrodyżurowy". Dramatyczna sytuacja szpitala w Zielonej Górze

Nicusor Dan i von der Leyen

Po Polsce Rumunia. Prounijna frakcja bierze się za sądownictwo

SPRAWDŹ TO!

Tragedia pod Świeciem! Auto spadło na tory - uderzył w nie pociąg [SZCZEGÓŁY]

Olga Semeniuk-Patkowska

Semeniuk-Patkowska w kilku zdaniach do Jacka Kurskiego

Jaki o niebywałym skandalu w Ostrowie Tumskim. Kolejne uderzenie w podstawy polskiego państwa

SPRAWDŹ TO!

Żurek się doigrał? Ziobro: składam zawiadomienie!