Połączenie Orlen i Lotos - do sprzedania prawie 390 stacji - Marian Szołucha
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ był Marian Szołucha. Rozmowa dotyczyła połączenia Orlenu i Lotosu.
telewizja republika
Komentarze
Najnowsze
Człowiek powiązany z ludźmi Putina trafił do spółki Instytutu Pileckiego
Wiadomo, z kim zagrają polskie drużyny w Lidze Mistrzów piłkarzy ręcznych
Prokuratura reaguje na słowa Dody. Jest odpowiedź na zarzuty wokalistki
SPRAWDŹ TO!