Połączenie Orlen i Lotos - do sprzedania prawie 390 stacji - Marian Szołucha
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ był Marian Szołucha. Rozmowa dotyczyła połączenia Orlenu i Lotosu.
telewizja republika
Komentarze
Najnowsze
Polska ma zapomnieć o UPA, ale pamiętać o pieniądzach dla Ukrainy. To jest plan Poroszenki
Polscy internauci jednoznacznie: Zelenski przekroczył granicę gróźb i kłamstw
Niepokojące nagranie z Miszalskim. Siedział w nocy na chodniku [SONDA]