Połączenie Orlen i Lotos - do sprzedania prawie 390 stacji - Marian Szołucha
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ był Marian Szołucha. Rozmowa dotyczyła połączenia Orlenu i Lotosu.
telewizja republika
Komentarze
Najnowsze
Armagedon na kolei. Kmita alarmuje o gigantycznych opóźnieniach
Romek Strzałkowski – w stolicy Wielkopolski słyszał o nim każdy. Zginął dla nas
Błaszczak: rząd Tuska stworzył system ochrony zdrowia dla swoich. Zapowiada nową komisję
TRZEBA ZOBACZYĆ!