Połączenie Orlen i Lotos - do sprzedania prawie 390 stacji - Marian Szołucha
Dzisiejszym gościem w programie ,,Polska na dzień dobry’’ był Marian Szołucha. Rozmowa dotyczyła połączenia Orlenu i Lotosu.
telewizja republika
Komentarze
Najnowsze
Pęka zmowa milczenia. Kolejny lekarz mówi o patologii w Szpitalu Południowym
Nowy rejestr umów rusza od 1 lipca. Rezydenci wskazują na poważną lukę
Ziemkiewicz bez hamulców o aferze w szpitalu: „Mamy do czynienia z mafijnym państwem!”