Polaczek: Szefowie oddziałów prewencji, które strzelały w Jastrzębiu to działacze PO
Szef prewencji policji miejskiej w Jastrzębiu, która strzelała do demonstrantów przed siedzibą JSW w Jastrzębiu-Zdroju startował w 2010 roku w wyborach samorządowych z list Platformy Obywatelskiej. W 2014 roku startował ponownie z list PO wraz ze swoim zastępcą, tym razem nie uzyskując mandatu. Jest to ewidentne naruszenie apolityczności służb – mówił na antenie TV Republika były minister infrastruktury Jerzy Polaczek.
telewizjarepublika.pl
Komentarze
Najnowsze
Nowa rekrutacja w Rosji: Porwania, tortury, łapanki pod monopolowymi
Nisztor: słowa ordynatora mogą zniszczyć rząd i KO, niech wynajmie sobie ochronę
Skandal w UK: Pakistańskie bandy seksualne infiltrują NGOsy
SPRAWDŹ TO!