Polacy pozytywnie oceniają rząd Beaty Szydło

W kwietniu pozytywne opinie o wynikach dotychczasowych działań rządu wyraża prawie połowa Polaków – wynika z sondażu CBOS. Według ostatnich badań, zaufanie do decyzji i działań samej Beaty Szydło również utrzymuje się na wysokim poziomie – w połowie marca było to 37,4 proc.
Jak podał dzisiaj CBOS, w tym miesiącu pozytywne opinie o wynikach dotychczasowych działań rządu wyraża 46% Polaków, a negatywne 36%.
Wczoraj pracownia podała też wynik najnowszego sondażu dotyczącego oceny instytucji publicznych, w którym 49 proc. respondentów wykazało zadowolenie z prezydentury Andrzeja Dudy. Niezadowolenie z działań prezydenta wyraziło 37 proc. Polaków. CBOS zaznaczył, że podobne wyniki uzyskano w zeszłym miesiącu.
Lepiej oceniana działalność rządu - w kwietniu pozytywne opinie o wynikach dotychczasowych działań wyraża 46% Polaków, a negatywne 36%.
— CBOS (@CBOS_Info) 13 kwietnia 2016
Czytaj więcej:
Prezydent Duda liderem sondażu zaufania. Premier Szydło na podium
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze

"To ja, Andrzej Duda". Pierwsza tura wyborów prezydenckich 2015 r. - " ten widok dodawał mi energii" [FRAGMENT KSIĄŻKI]

Kaczyński: PiS musi wygrać w 2027. Potrzebujemy czegoś więcej

Śledztwo ws. kampanii Trzaskowskiego. ABW i prokuratura działają
