Pogoda się ustabilizowała. W kolejnych dniach aż do do 27 st. C
W ciągu następnych dni nie powinniśmy spodziewać się zmian w temperaturze. Polska w ciągu najbliższej doby pozostanie pod wpływem pogodnego wyżu.
Środa zapowiada się z małym i umiarkowanym zachmurzeniem na południu kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 22 stopni Celsjusza na Kaszubach i Suwalszczyźnie, przez 20 st. C w centrum kraju, do 26 st. C. Wiatr północny i północno-zachodni, słaby i umiarkowany.
W czwartek również czeka nas małe i umiarkowane zachmurzenie, we wschodnich i południowych regionach kraju. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 22 st. C, do 26 st. C.
Piątek przyniesie małe zachmurzenie. Temperatura maksymalna sięgnie od 22 st. C na Suwalszczyźnie do 27 st. C. Północno-zachodni słaby i umiarkowany wiatr w trakcie wyładowań atmosferycznych będzie silny, w porywach rozpędzając się do 90 km/h.
W sobotę mogą wystąpić także lokalne burze i opady na południu kraju. Na termometrach od 22 st. C, aż do 27 st. C, jak w dniach ubiegłych.
Polecamy Sejm
Wiadomości
Najnowsze

Pilne: Adam Bodnar do dymisji? Za niego Tusk może sięgnąć po znanego sędziego

Sędzia, która pytała Bodnara czy jest "neosenatorem" została poddana twardemu przesłuchaniu

Republika ponownie liderem! Nasz kanał na Youtube cały czas na wznoszącej
