Pobili turystę w Gdańsku. Policja zna ich tożsamość
Policja zna tożsamość dwóch napastników, którzy w ten weekend brutalnie pobili turystę w Gdańsku. Pomogło upublicznienie ich wizerunków z kamer monitoringu. 27-latek walczy w szpitalu o życie, a jego oprawcy wciąż pozostają na wolności.
Dziś wszczęto również w tej sprawie prokuratorskie śledztwo. Śledztwo prowadzone jest w kierunku spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu, zagrażającego życiu. Grozi za to 10 lat pozbawienia wolności.
27-letni mężczyzna jest w śpiączce, a jego stan określany jest jako krytyczny.
Do szpitala trafił w sobotę nad ranem, tuż po tym jak z nieznanych przyczyn na Targu Węglowym zaatakowało go dwóch mężczyzn. Policja nie wyklucza, że uda zatrzymać się ich jeszcze dzisiaj.
Najnowsze
Szósta edycja GROTowiska. Zaprezentowano najnowszy model GROTA
Zełenski zapowiada stworzenie "Panteonu Narodowego" Ukrainy: "Nikt nie będzie nam mówił, jakich bohaterów szanować"
Karambol na S3. Cztery auta zderzyły się pod Pyrzycami, droga w kierunku Szczecina zablokowana