Płonie hala w Małopolsce! Z pożarem walczy 200 strażaków! [ZDJĘCIA]

Od godzin wczesnoporannych 200 strażaków uczestniczy w akcji gaśniczej w miejscowości Malec (powiat oświęcimski) w Małopolsce. Pożar wybuchł w zakładzie produkującym m.in. paluszki.
Do zdarzenia doszło w miejscowości Malec (gm. Kęty, pow. oświęcimski, woj. małopolskie), w zakładzie przy ul. Osieckiej.
Nocny pożar
Po godz. 2 w nocy strażacy otrzymali zgłoszenie, że w jednej z hal jest widoczny dym z poszycia dachowego. 99 pracowników ewakuowało się z hali produkcyjnej przed przybyciem strażaków. Nie ma osób poszkodowanych. Po około godzinie akcji gaśniczej zawalił się dach hali. W akcji gaśniczej w godzinach porannych uczestniczyło ponad 40 zastępów straży pożarnej, czyli około 200 strażaków.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
PiS domaga się od rządu Tuska zablokowania umowy z Mercosur. "Niemcy wpakują nas w zależność" [WIDEO]
TVP Info do likwidacji! Berkowicz: jakim prawem nadal ściągacie haracz z Polaków na ten chłam, którego nikt nie ogląda?!
Matka doprowadzona w kajdankach zespolonych na pogrzeb dziecka. Służba Więzienna mówi o "nieprawidłowościach"
Najnowsze

Rodzina Golec ma powody do dumy. Córka jednego z braci właśnie skończyła studia

Przewodniczący KRRiT alarmuje: państwo prawa jest zagrożone

Matka doprowadzona w kajdankach zespolonych na pogrzeb dziecka. Służba Więzienna mówi o "nieprawidłowościach"

Trump z jasnym przesłaniem: „Nie zrzucajcie bomb”

Kulisy rozejmu. Izrael i Iran wzajemnie się oskarżają, Trump apeluje o spokój

PiS domaga się od rządu Tuska zablokowania umowy z Mercosur. "Niemcy wpakują nas w zależność" [WIDEO]
