Przejdź do treści
22:05 6 sierpnia dojdzie do spotkania prezydentów Andrzeja Dudy i Karola Nawrockiego z marszałkiem Sejmu Szymonem Hołownią
Wydarzenie 6 sierpnia przed Sejmem, przed oraz podczas zaprzysiężenia Karola Nawrockiego, odbędzie się wielkie zgromadzenie Polaków. Później - odbędzie się biało-czerwony Marsz na Plac Zamkowy
Zaproszenie Klub „Gazety Polskiej” w Perth Australia zaprasza na obchody 81. rocznicy Powstania Warszawskiego, 10 sierpnia 2025 r. (niedziela), g. 9.30 Msza św. - g. 10.45projekcja filmu „Sierpniowe Niebo. 63 Dni Chwały”, 35 Eighth Ave, Maylands
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Pabianice zaprasza na XI Festyn Patriotyczno-Rodzinny, 15 sierpnia 2025 r. godz. 10:00 Msza Św. Godz. 16:00 - rozpoczęcie, Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego, ul. Jana Pawła II 46, Pabianice
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Piotr Małachowski zdobył srebro w rzucie dyskiem! "Wszyscy będą musieli się ze mną męczyć do Tokio"

Źródło: facebook.com/polskalekkoatletyka

Piotr Małachowski wywalczył srebrny medal na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro w rzucie dyskiem – Zdobyłem kolejny medal dla Polski, po to tutaj przyjechałem. Większość ludzi rozdawała medale jeszcze przed igrzyskami. Taki jest sport i piękno sportu. Spełniam się w tym sporcie, to dla mnie wielka frajda. Chcę mieć złoty medal, więc wszyscy będą musieli się ze mną męczyć do Tokio. Osiem lat musiałem czekać na kolejny medal i trochę tego potu wylałem. Jest dobrze, jest fajnie, kolejny medal dla Polski – powiedział Małachowski tuż po wywalczeniu kolejnego medalu dla Polski.

Małachowski prowadził od początku zawodów. Przed ostatnią serią zawodnik mógł pochwalić się wynikiem 67,55 m. W tym czasie drugie miejsce zajmował Niemiec Christoph Harting z wynikiem 66,34 m. Wydawało się, że nic nieprzewidzianego się nie wydarzy i Polak sięgnie po upragnione złoto. Jednak w ostatnim rzucie Harting fenomenalnie posłał dysk na odległość 68,37 m.

telewizjarepublika.pl

Polecamy Sejm

Wiadomości

NASA przyspiesza plan podboju Księżyca

Amerykanie przyspieszają. NASA wybuduje na Księżycu reaktor

Podział w izraelskiej armii. Netanjahu ma za nic opinię generała

Gwiazda zareklamowała dżinsy. Piłkarze wysyłają jej wiadomości

Pilna wiadomość dla turystów udających się do Portugalii

Karambol na autostradzie: ambulans zmiażdżony przez TIR-a, trzy ofiary śmiertelne

Dyrektor Instytutu Pileckiego zamierzał zorganizować seminarium… o zwrocie Niemcom dóbr kultury

Polskie zespoły przed kluczowymi meczami w eliminacjach

Trump ukarze Indie za kupowanie ruskiej ropy. Użyje swojej ulubionej "broni"... ceł

Niemiecki przykład rodziny imigranckiej z Syrii. Ku przestrodze!

Król o odebraniu immunitetu Macierewiczowi: ściga się człowieka, który sprawę wyjaśniał kompleksowo

Leon XIV do młodzieży: nie jesteście samotnymi pielgrzymami

Warchoł do rządu Tuska: przestańcie hańbić polski mundur i upokarzać tych, którzy go noszą [WIDEO]

"Zaświadczenie o niekaralności z kraju pochodzenia". Posłowie PiS domagają się zmian w branży taksówkarskiej

Bochenek dziwi się odwołaniu przez Hołownię spotkania z prezydentem. "Naciski na niego będą pewnie do ostatniego momentu"

Jest krótki, ale bardzo wymowny. Zobacz spot zapowiadający inaugurację Karola Nawrockiego

Najnowsze

NASA przyspiesza plan podboju Księżyca

Amerykanie przyspieszają. NASA wybuduje na Księżycu reaktor

tragiczny wypadek na autostradzie we Włoszech

Karambol na autostradzie: ambulans zmiażdżony przez TIR-a, trzy ofiary śmiertelne

Dyrektor Instytutu Pileckiego zamierzał zorganizować seminarium… o zwrocie Niemcom dóbr kultury

Polskie zespoły przed kluczowymi meczami w eliminacjach

Trump ukarze Indie za kupowanie ruskiej ropy. Użyje swojej ulubionej "broni"... ceł

gen. Ejal Zamir

Podział w izraelskiej armii. Netanjahu ma za nic opinię generała

Sydney Sweeney ma kłopot z popularnością

Gwiazda zareklamowała dżinsy. Piłkarze wysyłają jej wiadomości

rząd wydał alert. Dotyczy także turystów

Pilna wiadomość dla turystów udających się do Portugalii