Pilne: Awionetka rozbiła się w Warszawie!
Na warszawskim Bemowie rozbiła się awionetka i wybuchł pożar. Na miejscu są wszystkie służby.
Jak informuje interia.pl, pilot awionetki z nieznanych przyczyn nie doleciał do pasa startowego i maszyna rozbiła się w pobliżu ośrodka szkolenia kierowców przy ulicy Powstańców Śląskich.
Informację o wypadku samolotu potwierdził Interii zespół prasowy Komendy Miejskiej PSP m.st. Warszawy.
Do zdarzenia doszło w czwartek w pobliżu ośrodka szkolenia kierowców przy ulicy Powstańców Śląskich na warszawskim Bemowie.
- Rozbiła się awionetka, samolot stanął w płomieniach
- przekazał dyżurny KM PSP w Warszawie.
Na miejsce wysłano kilka zastępów straży pożarnej. W wyniku zdarzenia ranna została jedna osoba postronna, która przebywała na placu manewrowym.
Źródło: Republika, X, interia.pl
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Najnowsze
Kaczyński ostro o aferze Kacprzyka: „Mamy do czynienia z wielkim skandalem”
Bartosik ostro o Tusku ws. Szpitala Południowego: „Nie możemy się bać mówić prawdy”
HIT DNIA
Kaczyński stawia sprawę jasno. Oddaje order od Zełenskiego
TRZEBA ZOBACZYĆ!