Piłkarz - Jarosław Bieniuk usłyszał wyrok w sprawie rozprowadzania narkotyków
Sopocki sąd rejonowy wydał wyrok w sprawie Jarosława Bieniuka. Postępowanie zostało warunkowo umorzone.
Proces w sprawie Bieniuka rozpoczął się 18 lutego. Sąd wyłączył jawność postępowania, tłumacząc to faktem, iż sprawa ma szerszy kontekst oraz ochroną prywatności zamieszanych w nią osób.
Tabloid "Fakt" informuje: "Sąd uznał, że Jarosław Bieniuk jest winny udzielenia po jednej porcji kokainy Sylwii Sz. i Katarzynie N., ale warunkowo umorzył postępowanie na jeden rok ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu. Jarosław Bieniuk ma pokryć koszta sądowe oraz zapłacić 5 tys. zł grzywny na fundusz pokrzywdzonych".
– Wobec Jarosława Bieniuka umorzono warunkow postępowanie, tym samym pozostaje on osobą niekaraną. Niezależnie od powyższego na pewno złożymy wniosek o uzasadnienie, aby dokładnie poznać argumentację sądu – mówią w rozmowie z portalem Interia obrońcy Jarosława Bieniuka, adwokat Dariusz Makowski oraz adwokat Marcin Puszyński.
Jarosław Bieniuk to były zawodnik reprezentacji Polski i zawodnik Lechii Gdańsk.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Piotr Nisztor pyta BOŚ bank o wydanie dużej kwoty na sfinansowanie konferencji w Mikołajkach. Odpowiedzi brak
Janda o relacjach z synami: "Traktują mnie jak lekko głupawą".
Budka apeluje do sympatyków koalicji 13 grudnia: wiem, że są ludzie zawiedzeni, dajcie nam jeszcze czas
Dzisiaj sąd ogłosi wyrok w procesie 21-latka oskarżonego o zepchnięcie pod pociąg studenta
HIT DNIA