Pierwsza Dama wspiera organizację piłkarskich Mistrzostw Europy Kobiet
Małżonka Prezydenta RP Marta Nawrocka wspiera polskie starania o organizację w Polsce w 2029 roku piłkarskich Mistrzostw Europy Kobiet. Turniej byłby pierwszym w historii seniorskich rozgrywek kobiecych UEFA w Europie Środkowo-Wschodniej.
Źródło: Republika, X
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.
Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.
Jesteśmy na Youtube: Bądź z nami na Youtube
Jesteśmy na Facebooku: Bądź z nami na FB
Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X
Komentarze
Najnowsze
Kania: Szpital Południowy to afera porównywalna z „łowcami skór”
Dania zaostrza przepisy. Ukraińcy w wieku poborowym nie otrzymają już ochrony
Oficjalny bilans trzęsienia ziemi w Wenezueli wzrósł do 235 zabitych i 4,3 tys. rannych!
HIT DNIA