„Pierdo*** bandyci!”. Kamil Glik nie wytrzymał
Kamil Glik widząc na Twitterze okrutne barbarzyństwo rosyjskiego wojska, nie mógł powstrzymać wulgarnych słów.
Świat obiegają kolejne zdjęcia zbombardowanych miast i ruin, pod którymi znajduje się ludność cywilna. Za dnia agresorzy gwałcą i ostrzeliwują bloki mieszkalne. Podczas gdy mieszkańcy kolejnych okupowanych miast protestują, oni używają broni. Okupanc świadomie i cynicznie zabijają ukraińskie dzieci.
Michał Kołodziejczyk opublikował na Twitterze fotografię trójki zamordowanych dzieci, które próbowały wydostać się z Irpienia, miasta w obwodzie kijowskim. Pod postem pojawił się krótki komentarz Kamila Glika.
- Pierdo*** bandyci!! Atfu wam w ryj! - napisał obrońca piłkarskiej reprezentacji Polski.
Pierdoleni bandyci!! atfu wam w ryj!
— Kamil Glik (@kamilglik25) March 6, 2022
Jak podała wczoraj Pierwsza dama Ukrainy Ołena Zełenska, do tej pory Rosjanie zamordowani niemal 40 dzieci.
Najnowsze
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”