PiS po raz kolejny zmiażdżył opozycję i ...

Gdyby wybory odbyły się w marcu, pięć ugrupowań miałoby szanse dostać się do Sejmu. Na czele sondażu IBRiS przeprowadzonego dla Onetu, znajduje się Prawo i Sprawiedliwość z poparciem 37,1 proc. poparcia.
Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, która cieszy się poparciem 24 proc. respondentów.
Na trzecim miejscu uplasował się Kukiz’15 z 8,3 proc. poparcia.
Kolejne miejsca zajmują SLD – 7,8 proc. (spadek o 1,8 pkt proc.) oraz Nowoczesna – 6,3 proc. (wzrost o 1,8 pkt proc.).
Poza Sejmem znalazłyby się: PSL – 4,4 proc. (spadek o 2,2 pkt proc.), partia RAZEM – 2 proc (spadek o 1,9 pkt proc.), Wolność – 0,4 (spadek – 1 pkt proc.) oraz Kongres Nowej Prawicy – 0,4 proc. (spadek o 0,2 pkt proc.).
PiS jak Fidesz - będzie rządził długo, by zmienić wreszcie na lepsze nasz kraj!
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
PiS domaga się od rządu Tuska zablokowania umowy z Mercosur. "Niemcy wpakują nas w zależność" [WIDEO]
TVP Info do likwidacji! Berkowicz: jakim prawem nadal ściągacie haracz z Polaków na ten chłam, którego nikt nie ogląda?!
Matka doprowadzona w kajdankach zespolonych na pogrzeb dziecka. Służba Więzienna mówi o "nieprawidłowościach"
Najnowsze

TVP Info do likwidacji! Berkowicz: jakim prawem nadal ściągacie haracz z Polaków na ten chłam, którego nikt nie ogląda?!

Rodzina Golec ma powody do dumy. Córka jednego z braci właśnie skończyła studia

Przewodniczący KRRiT alarmuje: państwo prawa jest zagrożone
