PiS niezmienne na czele, w Sejmie cztery partie | SONDAŻ
Prawo i Sprawiedliwość wciąż może liczyć na najwyższe społeczne poparcie. Według sondażu Kantar Public, na PiS zagłosowałoby 35% respondentów. W Sejmie, gdyby wybory odbyły się w pierwszym tygodniu marca, znalazłoby się cztery partie.
35% badanych Polaków, gdyby wybory odbyły się na początku marca, oddałoby swój głos na Prawo i Sprawiedliwość. Takie poparcie dawałoby PiS-owi pewne zwycięstwo i przewagę 14 punktów procentowych nad Platformą Obywatelską. Na PO, według sondażu Kantar Public, zagłosowałoby 21% ankietowanych.
Po 8% poparcia uzyskałby klub Kukiza oraz Nowoczesna. Poniżej progu wyborczego znalazłyby się Sojusz Lewicy Demokratycznej oraz Polskie Stronnictwo Ludowe. Obie partie mogłyby liczyć jedynie na 4% poparcia.
Wiadomości
Jarosław Kaczyński ostrzega: mamy do czynienia ze stanem, w którym niepodległość Polski jest zagrożona
Ordo Iuris chce wyłączenie prof. Środy z orzekania ws. socjologa, który chciał "zwalczać katotalibów"
Sójka alarmuje o działaniach Koalicji Obywatelskiej wymierzonych w Fundusz Medyczny. "Chcą go ograbić"
Najnowsze
Dworzec Centralny zamknięty w czasie Marszu Niepodległości. "PRLowska szkoła utrudniania życia"
Sabalenka kończy sezon jako liderka rankingu WTA
Kontakty z Rubcowem, spotkania ze Szmydtem. Żurek w otoczeniu ruskich szpiegów