PiS nie poprze wniosku o odwołanie Piotrowicza

Rzecznik Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek zapowiedziała, że partia nie poprze wniosku o odwołanie Stanisława Piotrowicza z funkcji przewodniczącego sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.
– Jeśli chodzi o to, żeby Stanisław Piotrowicz zrzekł się funkcji, albo został odwołany, to takiej możliwości nie ma. Nie poprzemy wniosku o odwołanie go z funkcji przewodniczącego komisji sprawiedliwości i praw człowieka. Myślę, że na dzisiejszej konferencji posła Piotrowicza jasno wybrzmiało, że akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Pikule przygotowywała prokuratura wojskowa – powiedziała podczas konferencji prasowej Beata Mazurek.
Wniosek do Komisji Etyki Poselskiej o ukarania Piotrowicza, złożyła Platforma Obywatelska, która zarzuca mu "kłamliwe" wypowiedzi, dotyczące jego pracy w prokuraturze w czasach PRL. PO chciałoby też, żeby Piotrowicz zrzekł się mandatu poselskiego. Z kolei .Nowoczesna domaga się, aby poseł PiS ustąpił z funkcji przewodniczącego sejmowej Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka.
CZYTAJ RÓWNIEŻ:
Piotrowicz: Nie oskarżałem opozycjonistów
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Konfederacja chce zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji. Bosak wylicza, co należy zrobić dla bezpieczeństwa kraju [WIDEO]
Lewaccy bojówkarze próbują zakłócić manifestację w Warszawie. Padają inwektywy, argumentów brak [WIDEO]
Gembicka apeluje u podpisywanie się pod referendum ws. migracji. "Niemcy się boją, że ich interesy w Polsce będą zagrożone"
Patrioci mówią dosyć polityce Tuska. W całej Polsce ruszyły protesty przeciwko napływowi migrantów [TRANSMISJA]
Najnowsze

Jak Polska długa i szeroka, zewsząd słychać: "Donald, ma*ole, twój rząd obalą kibole" [WIDEO]

Gembicka apeluje u podpisywanie się pod referendum ws. migracji. "Niemcy się boją, że ich interesy w Polsce będą zagrożone"

Skandaliczne słowa nowej rzecznik Instytutu Pileckiego. Nadal broni Sznepfa

Gontarz: Platforma chce zablokować Nawrockiego. To zamach na demokrację!

Konfederacja chce zamknięcia granic dla nielegalnej imigracji. Bosak wylicza, co należy zrobić dla bezpieczeństwa kraju [WIDEO]

Tusk zamelduje wykonanie zadania? Polska się wyludnia, a młodzi ludzie są bez pracy
