Przejdź do treści
11:17 Marszałek Sejmu: zaproponowałem rozpatrzenie wniosku o wotum zaufania dla rządu na dodatkowym posiedzeniu izby, które zwołam na 10 czerwca
10:46 Prezes PiS o ewentualnym premierze rządu technicznego: trzeba go wynegocjować
09:44 PSP: w związku z burzami najwięcej interwencji na Śląsku
09:25 Ukraina: Ośmioro cywilów rannych po nocnych atakach rosyjskich dronów
08:15 Mongolia: Premier ustąpił po przegranym głosowaniu nad wotum zaufania
07:30 Świat: Ceny miedzi w Londynie w dół po słabych danych z Chin
07:07 IMGW: burze z silnym wiatrem do 80 km/h w północno-wschodniej Polsce
06:26 USA: Przewodniczący Izby Reprezentantów opowiedział się za zaostrzeniem sankcji wobec Rosji
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” w Nysie zaprasza na spotkanie z Danielem Obajtkiem oraz Michałem Dworczykiem, 5 czerwca (czwartek), g. 19:00, Nyski Dom Kultury ul. Wałowa 7
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Gdańsk II zaprasza na protest - Nie dla nielegalnej imigracji!, 8 czerwca (niedziela), g. 12, pod Radą Miasta Gdańska ul. Wały Jagiellońskie 1
NBP NBP informuje: Prof. Adam Glapiński, Prezes NBP: „Polska ma już 509 ton złota – więcej niż Europejski Bank Centralny! To dowód na skuteczną strategię, która wzmacnia wiarygodność Polski i buduje bezpieczeństwo finansowe obywateli"

Pazura o politycznej poprawności Europy: Oni nam detonację, a my im marsz. Za parę lat może zabraknąć frekwencji

Źródło: Zrzut ekranu z youtube.com

Aktor Cezary Pazura odniósł się na swoim oficjalnym profilu na Facebooku do wtorkowych zamachów w Brukseli i reakcji polityków europejskich na te wydarzenia. "Nawet premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: "Nie damy się zastraszyć", po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: "Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA". Absurd..." – napisał Pazura.

Pazura wyśmiał również polityczną poprawność krajów europejskich."A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem: "NIE dla strachu", jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem - oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ." – uznał. Aktor dodał, że za parę lat na tych marszach może zabraknąć frekwencji.

Aktor we wpisie przekonywał, że z terroryzmem nie da się wygrać aresztując tych, którym pas szahida nie wystrzelił. "Sztuka polega na tym, żeby wyeliminować terrorystę PRZED tym jak się wysadzi. Ot i cała filozofia. A jak to zrobić? Dopowiedzcie sobie sami" – napisał.

Pazura odniósł się także do planowanych we Francji Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Jego zdaniem mistrzostwa nie mogą się odbyć, bo Francuzi są "kompletnie nieprzygotowani i bezradni". Według aktora jedynym rozwiązaniem byłoby internowanie wszystkich muzułmanów z kraju na czas mistrzostw. "Tego też od nas można się nauczyć. Są tacy, którzy jeszcze życzliwie pomogą" – uznał. "Jedyne miejsce w Europie, gdzie to się może udać to Polska" – dodał.

"W jednej ze stacji radiowych usłyszałem (nazwę pominę, żeby nie wyjść na politycznie uprzedzonego), że zamachowcy nie urządzili rzeźni, morderstwa, zamachu, etc... Nie! Usłyszałem, że dokonali DETONACJI. Wow-pomyślałem wewnętrznie detonując. Panowie, detonacji dokonuje pirotechnik na planie filmowym i to nie ma nic wspólnego z masakrami urządzanymi ZAWSZE przez islamskich terrorystów" – skomentował Pazura.

 

Jak na okres przedświąteczny przystało jest nad czym się pochylić, żeby nareszcie szczerze się pośmiać. W tym Wielkim...

Opublikowany przez Cezary Pazura - profil oficjalny na 25 marca 2016

 

CZYTAJ TAKŻE:

Ks. Waldemar Cisło: Europę niszczy poprawność polityczna. Szkoda, że za taką cenę

Zamachy w Brukseli. Papież Franciszek potępia „ślepą przemoc” i apeluje o modlitwę

 

facebook.com/pazura.cezary, telewizjarepublika.pl

Wiadomości

SPRAWDŹ TO!

Polacy protestują pod niemiecką ambasadą. "Zabierzcie Tuska do Berlina!" NA ŻYWO

Polska kontra Rumunia już dziś w Gdańsku. Patalon stawia na najmocniejszy skład mimo awansu

Hołownia z dziwnym stwierdzeniem. "Nie daj Boże, będę musiał go zastąpić"

HIT DNIA

Zandberg ostro do ekipy Tuska: to będzie Wasza odpowiedzialność! WIDEO

Burze i silny wiatr. IMGW ostrzega część Polski!

TRZEBA ZOBACZYĆ!

Rząd techniczny. Mentzen do Kaczyńskiego: omówmy to!

Legia Warszawa w finale Orlen Basket Ligi, Start Lublin o krok od historycznego awansu

Peja uderza w elity po wyborach prezydenckich. "Nigdy nie miałem okazji poznać takich ludzi jak Trzaskowski. Elita? Strasznie hermetyczna mniejszość"

"Karol Nawrocki - prezydentem Polski!" - rozległo się w Sejmie! WIDEO

Strażak, który inspiruje młodych – Miłosz Adamczyk w „Ludziach Regionów”

Pierwsze posiedzenie Sejmu po wyborach! Co będzie się działo?! [NA ŻYWO]

Poseł PiS nie wytrzymał. Wstał i wyszedł ze studia Trójki! WIDEO

Z więzienia zbiegło ponad dwustu osadzonych!

Awansował dwa razy z rzędu i wyleciał z klubu! Marcin Sasal zwolniony dyscyplinarnie z Pogoni Grodzisk

Rząd techniczny? Czarnek ostro: trzeba odsunąć szkodników od władzy!

Najnowsze

SPRAWDŹ TO!

Polacy protestują pod niemiecką ambasadą. "Zabierzcie Tuska do Berlina!" NA ŻYWO

Burze i silny wiatr. IMGW ostrzega część Polski!

TRZEBA ZOBACZYĆ!

Rząd techniczny. Mentzen do Kaczyńskiego: omówmy to!

Legia Warszawa w finale Orlen Basket Ligi, Start Lublin o krok od historycznego awansu

Peja uderza w elity po wyborach prezydenckich. "Nigdy nie miałem okazji poznać takich ludzi jak Trzaskowski. Elita? Strasznie hermetyczna mniejszość"

Polska kontra Rumunia już dziś w Gdańsku. Patalon stawia na najmocniejszy skład mimo awansu

Hołownia z dziwnym stwierdzeniem. "Nie daj Boże, będę musiał go zastąpić"

HIT DNIA

Zandberg ostro do ekipy Tuska: to będzie Wasza odpowiedzialność! WIDEO