"Pazdanomania" trwa. Tłumy na powitaniu reprezentanta Polski
Filar obrony reprezentacji Polski na Euro 2016 Michał Pazdan doświadczył na własnej skórze popularności, jaką cieszy się w całym kraju. Uroczyste powitanie reprezentanta Polski na Zamku Królewskim w Niepołomicach zgromadziło ponad tysiąc kibiców.
Powitanie odbyło się na Zamku Królewskim w Niepołomicach. Dla piłkarza i jego żony przygotowano nawet specjalne trony. Z kolei dla wszystkich kibiców udostępniono nawet krużganki zamkowe.
Pazdan otrzymał w prezencie żelazną tarczę z orłem białym – atrybut obrońcy reprezentacji Polski. W rewanżu Pazdan podarował burmistrzowi koszulkę reprezentacji z autografem.
Powitanie Michała Pazdana w Niepołomicach ;) #POL #euro2016 pic.twitter.com/tlasH4nWv3
— Avanti Ultras (@Avanti_Ultras_) 4 lipca 2016
Najnowsze
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA
Jakubiak: na naszych oczach dochodzi do pewnego rodzaju wysiłku ws. eutanazji narodu
Odbudowa Ukrainy bez Prezydenta RP? „To niezrozumiałe, powinniśmy pokazać jedność”