„Patologie transformacji polskiej bankowości”. Wykład Piotra Nisztora już 13 stycznia

Już 13 stycznia zapraszamy na wykład „Patologie transformacji polskiej bankowości”, który wygłosi dziennikarz śledczy i autor książki „Skok na banki" red. Piotr Nisztor. Wykład odbędzie się w Centrum Pieniądza NBP im. Sławomira Skrzypka w sali „Ulica Bankowa” o godz. 18.00. Wstęp wolny, ale liczba miejsc ograniczona. Wykład będzie również transmitowany on-line.
Sektor bankowy to w każdym kraju krwiobieg gospodarki mający wpływ na niemal wszystkie elementy życia, będący ściśle związany z polityką państwa. Szczególnie widoczne było to w okresie PRL. W tym czasie banki podobnie jak inne przedsiębiorstwa czy instytucje znajdowały się pod pełną kontrolą komunistycznego reżimu - brzmi wprowadzenie do wykładu, który poprowadzi red. Piotr Nisztor.
Polecamy Zaprzysiężenie Karola Nawrockiego
Wiadomości

Robert Kostro został niesłusznie odwołany z funkcji dyrektora Muzeum Historii Polski. Jest decyzja sądu
Tusk idzie na zwarcie z kancelarią prezydenta Nawrockiego. Cenckiewicz: będziemy się zastanawiali, jak działać w warunkach wojny
InPost wpłacił do budżetu państwa rekordowe 375 mln złotych z tytułu podatku CIT
Artykuł sponsorowany
Semeniuk-Patkowska, Pietrykowski, Tumanowicz, Witkowski będą gośćmi "Miłosz Kłeczek zaprasza" o godzinie 17.35
Najnowsze
