Paraliż na Okęciu. Powodem - możliwe zagrożenie. Znamy szczegóły!
Informacje o incydencie na lotnisku Chopina w Warszawie obiegły całą Polskę w niesamowicie szybkim tempie. Nic dziwnego, gdyż istniało podejrzenie występowania zagrożenia dotyczącego tego rejsu. "Jest już po rozpoznaniu pirotechnicznym, samolot jest bezpieczny, nie znaleziono żadnego niebezpiecznego materiału", uspokaja Dagmara Bielec z Nadwiślańskiego Oddziału Straży Granicznej.
"Jest już po rozpoznaniu pirotechnicznym, samolot jest bezpieczny, nie znaleziono żadnego niebezpiecznego materiału, ani przedmiotu. Pasażerowie przechodzą odprawę", powiedziała Bielec.
Wyjaśniała, że na pokładzie samolotu było ponad 250 osób.
Samolot rejsowy Chicago – Warszawa wylądował na Lotnisku Chopina ok. godz. 14. "Do lotniska wpłynęła informacja o możliwym zagrożeniu dotyczącym tego rejsu i od razu zostały powiadomione służby lotniskowe i państwowe", poinformowała wcześniej rzecznik prasowa Lotniska Chopina w Warszawie Anna Dermont.
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
Najnowsze
Nie będzie licytacji rzeczy ofiar II wojny w niemieckim domu aukcyjnym. Po raz kolejny presja miała sens
Rybicki: Tego jeszcze nie było. To akt dywersji
Wielka Brytania zmienia politykę wobec nielegalnych imigrantów