„Panorama” w neoTVP straciła prawie połowę widzów

W okresie od 1 stycznia do 19 grudnia 2023 roku "Panoramę" pokazywaną o godzinie 18:00 oglądało średnio w TVP2 i TVP Info 1,39 mln osób, a więc prawie dwa razy więcej niż pierwsze "wznowione" wydanie w neoTVP o godzinie 22:30.
Po trzytygodniowej przerwie "Panorama" powróciła na antenę TVP2 i TVP Info. Zmienili się nie tylko dziennikarze, ale także godzina, o której widzowie mogą obejrzeć popularny program informacyjny. Widownia pierwszego wydania nowej "Panoramy" sięgnęła 741 tys. osób.
"Panorama" została wyemitowana w TVP2 i TVP Info o godzinie 22:30. Program do wieczornego pasma powrócił po 14 latach. W okresie pomiędzy 1991 a 2009 rokiem "Panoramę" można było oglądać w godzinach wieczornych. W 2010 roku główne wydanie przeniesione zostało na godzinę 18. Po raz ostatni o tej porze program został nadany 19 grudnia.
Pierwsze wydanie nowej "Panoramy" poprowadził Jarosław Kulczycki. Drugim prowadzącym będzie ściągnięty z Polsat News Piotr Jędrzejek, który prowadzi obecnie poranki w "TVP Info".
Polecamy Hity w sieci
Wiadomości
"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"
Dominik Tarczyński, Janusz Kowalski, Piotr Masłowski i Mirona Hołda gośćmi "Politycznej Kawy" Tomasza Sakiewicza o godzinie 11.30
Najnowsze

Msza na zakończenie Jubileuszu Młodzieży. Przybyło około miliona pielgrzymów

Kolejne trzęsienie ziemi na Wyspach Kurylskich. Jest ostrzeżenie przed tsunami

Granice Polski nadal nieszczelne. Przedłużono kontrole na granicach Polski z Niemcami i Litwą

Ukraińskie drony poraziły rosyjskie zakłady zbrojeniowe i magazyny paliwa [WIDEO]

"Powiedzcie mojej babci, że zachowałam się jak trzeba". 79. rocznica skazania na śmierć przez komunistyczny reżim Danuty Siedzikówny - „Inki"

Papież Leon XIV zachęca młodych: nie zadawalajcie się czymś mniejszym
