Palikotowi skończyły się pomysły? Wykorzysta autobus w kampanii
Jak dowiedział się portal 300polityka.pl zapowiadany nowy etap kampanii prezydenckiej Janusza Palikota będzie polegał na objeździe kraju Palikotobusem.
– Do końca kampanii będziemy jeździć do poszczególnych miejsc, także kontrowersyjnych i w pewien sposób prezentować nasze postulaty – powiedział portalowi jeden ze sztabowców Palikota. Nowy autobus będzie oklejony, również nowym, hasłem kampanii kandydtata Twojego Ruchu.
Do tej pory Janusz Palikot wykorzystywał w swojej kampanii kilka samochodów, jednak zapewne uznał, wzorem Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego, że to właśnie autobus przyciągnie większą uwagę mediów.
300polityka.pl
Komentarze
Najnowsze
Tylko 32 proc. badanych popiera rząd. Aż 42 proc. Polaków jest z niego niezadowolonych
Szpital Południowy - oczko w głowie prezydenta Warszawy
W Rzymie odbędzie się modlitewne czuwanie przed wręczeniem paliuszy nowym metropolitom