#PO9 | Rząd Tuska nie ma sukcesów, dlatego wrzuca temat aborcji | A. Klarenbach [wideo]
,,Przy dzisiejszym stanie wiedzy i środkach antykoncepcji, przy dzisiejszym stanie edukacji kobiety nie wiedzą co robią decydując się na aborcję? To dziwne, ogromne uproszczenie. Aborcja jest złem, kobieta, nawet jak znajduje się w trudnej sytuacji, nie musi dokonywać aborcji.\'\' mówi Maria Koc posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Cała rozmowa w oknie powyżej. Polecamy!
#PO9 | @MariaKoc1 (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) April 15, 2024
Jako pierwsze w Sejmie jest debata o aborcji, a nie ma ustaw, które wspierałby rodziny w wychowaniu dzieci. Najpierw koalicja Tuska powinna wprowadzić takie prawo, które maksymalnie będzie wspierało kobiety, niezależnie, czy urodzi chore, czy zdrowe… pic.twitter.com/c03UXY0LTA
#PO9 | @MariaKoc1 (@pisorgpl):
— Telewizja Republika 🇵🇱 #włączprawdę (@RepublikaTV) April 15, 2024
Przy dzisiejszym stanie wiedzy i środkach antykoncepcji, przy dzisiejszym stanie edukacji kobiety nie wiedzą co robią decydując się na aborcję? To dziwne, ogromne uproszczenie. Aborcja jest złem, kobieta, nawet jak znajduje się w trudnej sytuacji,… pic.twitter.com/52rJSWsnsB
Polecamy Klarenbach. Tu się Mówi
Wiadomości

Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"
Prof. Piotrowski: Sędziowie mogą dokonać oceny, czy rozporządzenie ministra jest zgodne z Konstytucją
"Sąd dokonał nieuprawnionej merytorycznej oceny zgromadzonych w sprawie dowodów". Jest ruch prokuratury ws. Nowaka
„Friz & Wersow. Miłość w czasach online” miało być hitem, a wyszła katastrofa. Drugi najgorzej oceniany polski film w historii!
Ostrzegała przed ginekologiem-aborterem, została skazana. Teraz będzie prosić prezydenta o ułaskawienie
Najnowsze

Koalicja 13 grudnia balansuje nad przepaścią. Hołownia ma żądanie, które Tusk traktuje jako "szantaż"

W czwartek i piątek odbędzie się oficjalna wizyta Karola Nawrockiego w Estonii

Prof. Piotrowski: To jest ostentacyjne łamanie prawa przez ministra sprawiedliwości

"Sąd dokonał nieuprawnionej merytorycznej oceny zgromadzonych w sprawie dowodów". Jest ruch prokuratury ws. Nowaka
