PO składa skargę do PKW. "Spot PiS narusza prawo"
Platforma Obywatelska złożyła skargę do Państwowej Komisji Wyborczej. W ocenie polityków tej partii najnowszy spot Prawa i Sprawiedliwości z udziałem Beaty Szydło narusza przepisy dotyczące finansowania kampanii wyborczej.
Według Platformy Obywatelskiej spot został opisany, jako element kampanii przed referendum, podczas gdy - jak twierdzą politycy PO - nie ma on żadnego związku z tą kampanią. W ich ocenie stanowi on element kampanii parlamentarnej.
tvp info
Komentarze
Najnowsze
W koalicji wrze. Coraz większa presja na decyzje Tuska ws. afery Kacprzyka
Bardzo dobre informacje z rynku ropy. Cena surowca nadal spada!
Zandberg ostro do Trzaskowskiego i Kierwińskiego ws. Szpitala Południowego: "Warszawą rządzi ośmiornica"