P. Lisiewicz w sprawie afery korupcyjnej Sławomira Nowaka: Mamy do czynienia z najniższym poziom ordynarnego złodziejstwa
Gościem Katarzyny Gójskiej w programie „W Punkt” był dziś Piotr Lisiewicz z "Gazety Polskiej". Odniósł się on do afery korupcyjnej związanej ze Sławomirem Nowakiem. Skomentował sposób ukrycia przez polityka gotówki. - Naczytał się kryminałów, i to takich z niższej półki. Podwójna ścianka, to było w każdym kryminale. Taka jest III RP, oni wszyscy mieli poczucie bezkarności, tak jak Kiszczak, który schował teczkę "Bolka" na pawlaczu... [...] Najniższy poziom ordynarnego złodziejstwa - powiedział Lisiewicz.
TV Republika
Komentarze
Najnowsze
Afera, której nie kupią nawet lemingi?Ziemkiewicz o kulisach układu w Warszawie
Jak zarabiać prawie 800 tys. zł rocznie i mieć kilka etatów? Tak to robi wiceszef NIL
Szczegóły "Brudnej Gry" - dziś w "Ściśle Jawne" Piotra Nisztora