SKANDAL WĘGLOWY! „Ściągają węgiel z Indonezji, a nasz leży pod ziemią!”
Michał Rachoń wraz z gośćmi demaskuje absurdalną politykę energetyczną, w ramach której Polska sprowadza węgiel z Indonezji, podczas gdy krajowe złoża na Lubelszczyźnie pozostają niewykorzystane. Zobacz analizę Jacka Ozdoby dotyczącą upadku polskiego górnictwa, rosnących kosztów ciepłownictwa oraz kontrowersji wokół wygaszania kopalń w obliczu kryzysu energetycznego.
Komentarze
Najnowsze
Przełom w brytyjskiej polityce. Keir Starmer zapowiedział rezygnację
SPRAWDŹ TO!
Tusk czy władze szpitala? Polacy wskazali odpowiedzialnych za głośną aferę
Uwaga: ogłoszono alerty II stopnia przed burzami dla dziewięciu województw na południowym wschodzie kraju
HIT DNIA