Przejdź do treści
05:30 Hiszpańska „La Vanguardia”: pomimo znacznego spadku nielegalnej imigracji problem nie zniknie
04:32 Hiszpańśka agencja meteorologiczna: fala upałów potrwa dłużej, niż zakładano
22:26 Jemen: Statek, na którego pokładzie znajdowało się 154 etiopskich migrantów, zatonął w niedzielę u wybrzeży jemeńskiej prowincji Abyan. W katastrofie zginęło co najmniej 68 osób, a 74 uznano za zaginione
22:07 Wielka Brytania ogłosiła w niedzielę, że osobom reklamującym w serwisach społecznych nielegalne przekraczanie granicy lub sprzedaż fałszywych paszportów grozi kara do pięciu lat więzienia. Ma to pomóc w zawalczeniu gangów zajmujących się przemytem ludzi
Wydarzenie 6 sierpnia przed Sejmem, przed oraz podczas zaprzysiężenia Karola Nawrockiego, odbędzie się wielkie zgromadzenie Polaków. Później - odbędzie się biało-czerwony Marsz na Plac Zamkowy
Zaproszenie Klub „Gazety Polskiej” w Perth Australia zaprasza na obchody 81. rocznicy Powstania Warszawskiego, 10 sierpnia 2025 r. (niedziela), g. 9.30 Msza św. - g. 10.45projekcja filmu „Sierpniowe Niebo. 63 Dni Chwały”, 35 Eighth Ave, Maylands
Wydarzenie Klub „Gazety Polskiej” Pabianice zaprasza na XI Festyn Patriotyczno-Rodzinny, 15 sierpnia 2025 r. godz. 10:00 Msza Św. Godz. 16:00 - rozpoczęcie, Parafia Św. Maksymiliana Marii Kolbego, ul. Jana Pawła II 46, Pabianice
Portal tvrepublika.pl informacje z kraju i świata 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Nie zasypiamy nigdy. Bądź z nami!

Onet i Węglarczyk zaatakowali Republikę. Teraz żałują

Źródło: R. Poszwiński/Republika

Można było w ciemno zakładać, że portal Onet.pl będzie krytykować Wystrzałowego Sylwestra na Lubelszczyźnie z TV Republika. Krytykowanie wszelkich działań wolnych mediów jest bowiem na stałe wpisane w linię programową jednostki należącej do Ringier Axel Springer. I zaskoczenia nie było.

Praktycznie równo z zakończeniem sylwestra w Republice rozpoczął się bezpardonowy atak na imprezę organizowaną przez stację, kompletnie lekceważąc fakt, że według wstępnych szacunków impreza przyciągnęła około 3 milionów widzów przed telewizory i ekrany komputerów.

Autor tekstu w Onecie - Kamil Dachnij, postanowił jednak wszystko skrytykować, począwszy od doboru artystów, przez repertuar, wykonanie aż po prowadzących. Niespecjalnie przejmował się reakcjami ludzi zgromadzonych przed sceną w Chełmie, którzy znakomicie się bawili. A może tego po prostu nie zauważył, skupiony na sączeniu jadu.

Węglarczyk chwali pracownika

Tekstem Dachnija pochwalił się w mediach społecznościowych redaktor naczelny Onetu, Bartosz Węglarczyk. Niestety, zamiast spodziewanych pochwał i gratulacji, spotkał się z bardzo nieprzychylnymi komentarzami. 

"Wpis tego pseudodziennikarza to dobitny dowód na to, że #WystrzałowySylwester w @RepublikaTV
rozbił bank! 
Miliony przed telewizorami, tłumy na rynku w Chełmie, atmosfera, której nie da się podrobić. Niesamowita zabawa, która połączyła pokolenia!  To ogromny sukces!  - napisał Marcel Bielecki.

Dyrektor programowy Republiki Michał Rachoń "dzieło" pracownika Onetu skomentował krótko.

Źródło: Republika, x.com

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca.

Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google.

Jesteśmy na platformie X: Bądź z nami na X

Wiadomości

Elon Musk wzywa Irlandię i inne kraje do opuszczenia UE. Po decyzji TSUE

Dramat dzieci w Gazie: zamiast mleka – piasek, pasza i zioła

Wulkan Kraseninnikov na Kamczatce obudził się po blisko pięciu wiekach

Superinteligencja od Mety. Rewolucja w okularach

Tragedia w Stambule: Brytyjczyk zmarł podczas przeszczepu włosów

Wyspy zagrożone overtourismem. Obłożą turystów nowym podatkiem

Chiny będą stać z boku. To może im zaszkodzić

Polska mistrzyni odpadła z WTA 1000 w Montrealu

Exodus Demokratów do Ilinois. Dlaczego uciekają z Teksasu?

W Wyspy Brytyjskie uderzy Floris. Możliwy paraliż komunikacji

Nowy raport ONZ o tym, że mało kto czyta… raporty ONZ

Kolejna obietnica wyborcza, której nie zrealizuje ekipa Tuska? Kropiwnicki atakuje część prokuratorów

Kim jest Gawłowski? Kiedyś prominentny polityk, dziś skazaniec

Cieszyński: Tusk jest pod ścianą. W Pabianicach błagał zwolenników, aby uznali wynik wyborów

Instytut Pamięci Narodowej przypomina o bardzo ważnej rocznicy

Najnowsze

Elon Musk wzywa Irlandię i inne kraje do opuszczenia UE. Po decyzji TSUE

Tragedia w Stambule: Brytyjczyk zmarł podczas przeszczepu włosów

Wyspy zagrożone overtourismem. Obłożą turystów nowym podatkiem

Chiny będą stać z boku. To może im zaszkodzić

Polska mistrzyni odpadła z WTA 1000 w Montrealu

Dramat dzieci w Gazie

Dramat dzieci w Gazie: zamiast mleka – piasek, pasza i zioła

Wulkan Kraseninnikov na Kamczatce obudził się po blisko pięciu wiekach

Superinteligencja od Mety. Rewolucja w okularach