Od poniedziałku znika większość obostrzeń. Decyzja zapadła
Od poniedziałku obowiązek noszenia maseczek i odbywania kwarantanny przestanie obowiązywać. Rząd podjął już formalną decyzję w tej sprawie - ustalili dziennikarze RMF FM. Dziś lub jutro ma ją oficjalnie ogłosić minister zdrowia.
Jedna z restrykcji nie przestanie jednak obowiązywać – to obowiązek izolacji po potwierdzeniu zakażenia.
Od poniedziałku noszenie maseczek będzie jedynie możliwością, ale już nie obowiązkiem. Żadnych kar nie będzie.
Jak ustalili dziennikarze RMF FM, od poniedziałku zniesiona ma zostać także kwarantanna dla osób mieszkających z kimś zakażonym oraz dla osób przyjeżdzających z zagranicy.
RMF
Komentarze
Najnowsze
Po rezygnacji Zełenskiego to ona weźmie udział w konferencji nt. odbudowy Ukrainy
Kolejna AFERA w KO! Wepchnęła się przed dwuletnią kolejkę do lekarza?!
Antetokounmpo zmienia klub po 13 latach. Sensacyjny ruch w NBA