Obrońcy agentów i starej nomenklatury. Jak się rodził nowy układ [wideo]
Dziś minęła 30. rocznica od obalenia rządu Jana Olszewskiego. 4 czerwca 1992 roku ówczesny prezydent Lech Wałęsa pod osłoną nocy uknuł podstępny plan usunięcia Prezesa Rady Ministrów z zajmowanego stanowiska. Bał się ujawnienia teczek i informacji, które mogłyby ukazać jego związki ze służbami bezpieczeństwa. Fakt ten skompromitowałby Wałęsę w oczach nie tylko szeroko rozumianej elity politycznej, ale przede wszystkim w oczach Polaków. Więcej Daria Sieńkowska.
Telewizja Republika
Komentarze
Najnowsze
RCB bije na alarm. Sytuacja robi się coraz bardziej niebezpieczna
Zielona Góra: awantura z politykami KO o imigrantów, mieszkańcy zdecydowanie zaprotestowali!
SPRAWDŹ TO!
Giertych przekroczył granicę! Tak skomentował relację prezydenta Nawrockiego