Obrońcy Wałęsy mówią, że prawie wszyscy podpisywali. A jednak można było tak, jak Kaczyński!
"Odmawiam podpisania przedłożonego mi oświadczenia ze względu na jego szkodliwy ze względów moralnych charakter. Jednocześnie stwierdzam, że nie istnieją podstawy prawne zobowiązujące obywateli PRL do skladania tego rodzaju oswiadczeń. J.Kaczyński ". Tak też można się było zachować!
I tacy ludzie są prawdziwymi BOHATERAMI walki z komuną !
Oto oryginał:
Facebook
Komentarze
Najnowsze
TRZEBA ZOBACZYĆ!
Błaszczak stanął po stronie Nawrockiego. "Zwracam ukraiński order"
Trzaskowski wystawił chronionego sygnalistę. Mężczyzna został wyrzucony z pracy
Historyczny rekord pobity! Mundial przyciąga tłumy kibiców
SPRAWDŹ TO!